سرمایه گذاری

مشارکت و سرمایه گذاری در کسب و کارهای مختلف با رویکرد اشتغال زایی

استخدام

افزایش بهره وری با به کارگیری نیروهای متخصص و جوان در زمینه های شغلی مختلف

باتیس ، اولین هلدینگ تجاری ارومیه با دامنه فعالیت وسیع در کسب و کار های مختلف

موضوع اتخاذ تصمیمات درست در زمان مناسب همواره از دغدغه های ذهنی بشر بوده که امروزه با پیشرفت تکنولوژی ارتباطی و گستردگی منابع اطلاعات این امر به مراتب سهل تر از گذشته است.

لذا هلدینگ تخصصی تجاری باتیس با درک این مهم بر آن است تا از امکانات ارتباطی، تخصصی و مالی خود در راستای شکوفا سازی هرچه بیشتر اقتصاد ملی، تولید و توسعه صادرات، شرایط تصمیم سازی مناسب تری را برای فعالین این عرصه فراهم آورد.

هلدینگ تجـاری باتیـس مجموعه ای از شرکت ها ، تخصص ها و پروژه ها در حوزه های مختلف اقتصادی در سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود.
این مجموعه با محوریت به کارگیری نیروهای جوان و متخصص در زمینه های شغلی مختلف و معرفی به شرکت های زیرمجموعه خود، درصدد ایجـاد بستری مناسب برای افزایش بهره وری و استفاده مطلبوب تر از پتانسیل نیروی کار موجود در کشور بویژه شهر ارومیه می باشد.
باتوجه به افزایش روزافزون کسب و کارها در بخش های مختلف اقتصادی، این مجموعه آماده سرمایه گذاری و همکاری جهت توسعه ایده های شغلی و حمایت از استارت آپ ها می باشد.
از زیرمجموعه های شاخص هلدینگ تجاری باتیـس میتوان به فعالیت تخصصی در زمینه “صنعت ساختمان” “تولید طلا و جواهرات” “صنعت گردشگری” “تولید لوازم آرایشی بهداشتی” “هایپرمارکت” و … اشاره کرد.

برند و زیرمجموعه

0

برند و زیرمجموعه
سرمایه گذاری موفق

0+

سرمایه گذاری موفق
کارمند مجرب

0+

کارمند مجرب

سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های انتفاعی به طور مستقیم و غیرمستقیم و ارائه خدمات مدیریتی با کارشناسان و متخصصان در حوزه های تجاری، اقتصادی، مالی و حقوقی با بیش از دو دهه تجربه .

  • سرمایه گذاری و سرمایه پذیری

    این هلدینگ تمایل دارد در جهت رونق کسب و کار، تولید و کار آفرینی بر روی ایده های نو و مشاغلی که توجیه اقتصادی و کار آفرینی دارند، سرمایه گذاری نماید؛ همچنین هلدینگ تجاری باتیس از صاحبان سرمایه دعوت می نماید تا با همکاری و مشارکت در مجموعه شرکت های هلدینگ تخصصی سرمایه گذاری باتیس بتوانند بهترین سرمایه گذاری در بخش خصوصی را داشته باشند.

  • صاحبان ایده  و کسب و کار

    هلدینگ تخصصی سرمایه گذاری باتیس، صاحبان ایده و کسب و کاری که طرحشان توجیه اقتصادی و کار آفرینی داشته باشد را از نظر مالی حمایت نموده؛ برای این مهم ساز و کار متناسبی از طریق درگاه اینترنتی مجموعه فراهم گردیده که پس از ثبت درخواست متقاضیان و بررسی طرح ارائه شده توسط کارشناسان متخصص این هلدینگ و تایید طرح، متعاقباً مسیر مقتضی جهت سرمایه گذاری طی خواهد شد.

  • استخدام

    در صورتیکه صاحب تخصص هستید و به اشتغال در بستری امن و با توجیه پذیری بالا را در نظر دارید؛ هلدینگ تجاری باتیس از شما دعوت به همکاری می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه استخدام در شرکت های زیرمجموعه باتیس با ما تماس بگیرید/

text that describes this image

ارزش‌های محوری هلدینگ تجاری باتیس

پایبندی

 به مسئولیت‌های اجتماعی

پاسخگویی

سریع، دقیق و شفاف به صاحبان سهام

شایسته سالاری

پایبندی به اخلاق حرفه‌ای در زمینه های مختلف

شفافیت

سلامت اقتصادی، نظارت و پایش عملکرد

راستگوئی

وفای به عهد و امانتداری در تمامی مراحل کاری